A na co se můžeš těšit?

Příměstský tábor Capulus Botanici je zaměřen je rozvoj kreativity a výtvarných dovedností na základě tématu propojujícího umění a přírodní vědy. Prostřednictvím výtvarných technik budou děti zpracovávat téma rostlin a poznávat tematiku přírodních dějů ve výtvarném umění.
Určeno pro žáky 1. stupně

Prosíme rodiče o zajištění pohodlného pracovního oblečení pro děti. Mohou si je nechávat uložené v označené tašce v ateliéru. Každé dítě bude potřebovat karimatku, podložku, na které může ležet. Je možné také nechat označenou v ateliéru. Děti budou v případě pěkného počasí pracovat venku. (Budeme využívat parkán, případně přilehlý park). Je proto dobré, aby vždy s sebou měly láhev s pitnou vodou (k dispozici bude stroj, ze kterého si děti vodu mohou doplnit), na sobě pohodlné oblečení, které si mohou ušpinit, pokrývku hlavy, případně opalovací krém.