Reference účastníků

„Absolutní teoretická i praktická vybavenost lektora, ochota sdílet vyzkoušené a funkční pracovní metody, spolupracující atmosféra kurzu.“ (Metody k podpoře čtenářské gramotnosti napříč vyučovacími předměty)

DVPP

„Asociační hry, zajímavé tvoření notové osnovy, not, hry a poslechové skladby.“ (S hudbou? S hudbou! Dílny kreativního přístupu k výuce hudby)

DVPP

„Byla jsem naprosto spokojená s celým kurzem. Školitelé byli naprostí odborníci a díky nim jsem získala mnohem více informací než jen na téma kurzu.“ (Specifika práce pedagoga s dvouletými dětmi)

DVPP

„Bylo poznat, že je lektorka z praxe a ví, o čem mluví, vše uměla uvést do praxe. Školení bylo velmi zajímavé, podnětné. Sice bylo do až do pozdních odpoledních hodin, ale vůbec nám to nevadilo, uteklo to jako voda. Už se těším na další školení s paní Bínovou a vůbec mi nevadí, že je v sobotu. Bylo to super.“ (Matematická pregramotnost - základy matematiky v MŠ)

DVPP

„Charizmatický, snaživý, empatický lektor, který nad problémy opravdu přemýšlí, hledá řešení a dokáže informace shrnout tak, že to stojí za zamyšlení.“ (Odhalování rizikových jevů v třídních skupinách – prakticky)

DVPP

„Kurz byl zajímavý, logický, teorie byla doplněna o příklady z praxe, byly zodpovězeny všechny dotazy. Lektorka hovořila poutavě, bylo vidět, že má velké zkušenosti v oboru. Kurz se mi velice líbil. Příště určitě na paní Bínovou pojedu zase.“ (Neklidné dítě - problém zvaný ADHD/ADD)

DVPP

„Vynikající práce pana magistra Stanislava Sládečka. Vše perfektně vysvětlil, zopakoval a učivo s námi probral. Obsah kurzu byl naplněn. Jeho hodiny byly velmi kvalitní. Návštěva kurzu mi pomohla. Děkuji za zkušenost.“ (Effective Communication in English - basic conversational topics)

DVPP

„Obdržela jsem materiály, které můžu využít v praxi. Lektor měl zkušenosti s řízením školy i inspekční činností.“ (Příprava školy na inspekci)

DVPP

„Líbil se mi celý kurz. Neskutečně mě překvapila paní lektorka, která byla opravdu profesionální, zároveň měla lidský přístup, neobyčejný smysl pro humor. Pozitivně hodnotím úplně každý den, vždy jsem se na výuku těšila. Starali jste se o nás skvěle a tento kurz můžu jedině doporučit! Děkuji Vám mnohokrát!“ (Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga)

DVPP

„Naprostá profesionalita, dokonale vysvětlení, veškeré znalosti z praxe. Nejlepší lektorka, kterou jsem kdy poznala.“ (Začlenění dítěte do prostředí mateřské školy aneb Aby se start podařil)

DVPP

„Líbilo se mi vše, styl podání výuky byl naprosto perfektní i přes spoustu informací, které nám byly sděleny, se dalo hodně zapamatovat, a to díky skvělému podání. Prostředí taktéž vyhovující, možnost občerstvení moc příjemné.“ (Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga)

DVPP

„Kladně hodnotím osobnost lektorky, možnost zapojit se do debaty, diskutovat nad problémy z praxe a mnoho inspirativních podnětů pro práci s dětmi.“ (Čtenářská pregramotnost - role a význam jazykové výchovy u předškolních dětí)

DVPP

„Oceňuji některé nápady a zvolení vhodného přístupu, které mi pomohou při řešení problémů hlavně s rodiči.“ (Komunikace pro vedoucí pracovníky)

Studijní programy

„Lektorka byla velice příjemná, veškeré informace podávala srozumitelně a velmi zajímavě. Seminář mě obohatil o teoretické i praktické znalosti.“ (Literární a dramatická výchova v MŠ)

DVPP

„ Na kurz ABA jsem se velmi těšila. S paní lektorkou mám první osobní zkušenost a předčila mé očekávání. Je ochotná říct svůj názor na jakýkoliv dotaz týkající se ABY. Technické zázemí je skvělé, občerstvení na jedničku, moc mi chutnal ten tvaroh ve skleničce. Doufám, že bude organizovat další kurzy. Ač byl tento zkušební, tak je skvělý“. (Kurz Aplikované behaviorální analýzy - praktický nácvik protokolů)

Kurzy

„Myslím si, že tento kurz je velmi přínosný. Úžasná školitelka Dita, báječné prostředí a připravené zázemí pro účastníky kurzu. Praktické nácviky. Všem doporučuji“. (Kurz Aplikované behaviorální analýzy - praktický nácvik protokolů)

Kurzy

„ Lektorka ochotně odpovídala na naše otázky, prakticky ukazovala řešení modelových situací. Poskytla příklady, které mohou pomoci rodičům i odborníkům, kteří pracují s těmito dětmi. Při nácviků praktických cvičení reflektovala na otázky a pomohla ke správnému nácviku. Líbilo se mi, že kurz byl pro rodiče i odborníky. Vnímáme lepší podmínky, víc příležitostí právě pro rodiče, kteří se na kurzech potkávají a vzájemně si vyměňují zkušenosti. Oceňujeme i celkové zabezpečení kurzu, organizaci a přípravu materiálů, které můžeme rovnou použít v praxi“. (Kurz Aplikované behaviorální analýzy - praktický nácvik protokolů)

Kurzy

„Moc děkujeme za přínosné školení. Jsme rády, že jsme tu mohly být. Lektorka velmi ochotně odpověděla na všechny naše dotazy i nám to názorně vše předvedla. Budeme se těšit na další setkání. Děkujeme také všem za výbornou organizaci, přípravu materiálů a občerstvení“. (Kurz Aplikované behaviorální analýzy - praktický nácvik protokolů)

Kurzy

„Přednášející jsou odborníci. Velmi přínosné jsou poskytnuté odborné materiály v elektronické podobě. Prostory pro kurz hodnotím velmi pozitivně.“ (Rétorika)

Kurzy

Dobrý den,naše děti byly nadšené! Především naše dcera. Na nic si nestěžovala, jenom stále vychvalovala vedoucí a hry.Děti se těší na příští rok :)Krásný zbytek léta Vám přejeme. (Putování časem/příměstský tábor)

Letní kempy a příměstské tábory
Předchozí stránka / Další stránka (1/3)
Modul: Reference