Reference účastníků

Chtěla bych ze srdce poděkovat za skvělý kurz Jak na netradiční družiny. Jeho náplň i celý průběh v podání lektora Lukáše Kamase předčil všechna má očekávání a musím říct, že už dlouho mě nic tak nezaujalo jako včerejší pojetí kurzu samotného ! Ještě jednou velký dík ! (kurz Jak na...netradiční družiny)

DVPP

Dobrý den, dovolte, abych touto cestou vyjádřila velké poděkování za pečlivou přípravu a velmi dobře zrealizovaný příměstský tábor na téma Neverending story aneb jak se dělá knížka ve dnech 17-21.7.2023. Velmi oceňuji přístup průvodkyň při putování za jedinečným příběhem každého dítěte, laskavý a bezpodmínečný. Děti se velmi těšily na každý den a již v průběhu týdne se ptaly, zda příští rok bude pedagogická fakulta pořádat příměstský tábor a zda je přihlásím. Odnesli si vlastní první knížku, k tomu výrobky z keramiky-těšíme se , až si je vyzvedneme vypálené. Na závěr byla vernisáž a udělen jedinečný certifikát! Poděkování Mgr.Monice Dokoupilové, Mgr.Magdaleně Adámkové Turzové Ph.D., Janě Jiroutové M.Ph.I,Ph.D, Kateřině Dočkové, Adéle Snášelové. Poděkování Mgr.Pavle Šindlerové za velmi dobrou komunikaci. Děkujeme a těšíme se příští rok. (příměstský tábor Neverending story aneb jak se dělá knížka)

Letní kempy a příměstské tábory

Dobrý den, paní Vyhnálková, chci Vám opět moc poděkovat za skvělý tábor a že mají kluci možnost se účastnit. Držíte laťku opravdu vysoko a ani si neumím představit, kolik práce za tím vším vždy je, ale kluci jsou naprosto nadšení a to obecně je příměstský tábor u nás téměř zakázané slovo :-) V pátek ještě proběhlo velké slzavé údolí, jak moc chtěli, aby to ještě pokračovalo, a příští rok určitě přijdou zase! Je mi jasné, že je to hlavně o lidech a Váš tým je prostě parádní a práce, kterou děláte, je opravdu bezkonkurenční! Přeji Vám hodně úspěchů a krásné léto a snad za rok vše vyjde a tábor zase bude! Hezký den! (příměstský tábor Tři mušketýři)

Letní kempy a příměstské tábory

Budu se těšit na další semináře. Dnešní byl pro mne přínosný, inspirativní a motivující. Paní magistra je velmi pozitivní člověk. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný víkend. (kurz Když je vize, tak to jde!)

DVPP

Skvělé byly praktické ukázky a informace z praxe. (kurz Když je vize, tak to jde!)

DVPP

Skvělý přístup a způsob přednesu paní lektorky. Také výborná organizace. (kurz Když je vize, tak to jde!)

DVPP

"Děkuji za možnost setkání se na tak kvalitním semináři a velmi dobře technicky a organizačně připraveném, s takovou profesionalitou a příjemnou lidskostí jsem se již dlouho nesetkala... mějte se hezky a hlavně přeji hodně zdraví, pěkné dny."

Webináře

"Vážím si toho a je mi ctí s Vámi a Vašim týmem spolupracovat. Věřím, že k Vám dolétlo přes Vaše kolegyně metodičky moje OPAKOVANÉ OCENĚNÍ on-line platformy, kterou jste na začátku doby distančního vzdělávání zvolila. Paní inženýrko, Big Blue Button je bezkonkurenčně lektorsky nejpřívětivější a lehce ovladatelná platforma. S bohatou nabídkou nástrojů pro interakci s účastníky i s možností okamžité improvizace. Děkuji velmi za to. Firmy hodně využívají Zoom, Google Meet, Teams a Skype for Business. Zvládneme vše, ale do BBB se nejraději vracím. A děkuji za příležitost v tom být od počátku s Vámi. Přeji klidné dny ve zdraví Vám i Vašim blízkým."

Webináře

Naše holčičky jsou spokojené a nadšené, příští rok se těší a chtějí zase. My jako rodiče jsme také nadšeni, Váš tábor je úžasný, za mě nemá žádnou chybu, jste všichni usměvaví, milí, obětaví, naše děti berete jako svoje . Elenka byla už 4x, Nikolka poprvé, jsou spokojené a moc se jim tam líbí. Je úžasné, že máte každý den jinou zábavu, jiný program, jste zaměřeni na různé věci a to se dětem líbí. Z každého něco, to je pro mé holky to nej. MOC DĚKUJEME VŠEM A PŘEJEME HODNĚ ÚSPĚCHŮ VE VAŠÍ KRÁSNÉ PRÁCI. HEZKÉ SLUNÍČKOVÉ DNY A DĚKUJEME. (Příměstský tábor Encanto)

Letní kempy a příměstské tábory

Dobrý den, chtěla bych Vám všem poděkovat především za mé děti, které prohlašují, že Váš tábor je ten nejlepší. Velmi děkuji za Váš lidský přístup a za Váš zájem o všechny děti, které máte na táboře, i když věřím, že někdy to musí být velmi náročné. Ale pro mě je velmi důležité, že se s Vámi cítí dobře a rádi se zúčastňují všech aktivit, které pro ně dopředu celý rok připravujete. Už teď usilovně přemýšlí a jsou celí netrpěliví, jaké téma budou mít na příštím táboře. Děkujeme za fotky, pořád dokola si je prohlížíme. Jenom dětem chybí nějaké video jako loni, ale snažím se jim vysvětlit, že je to pro Vás časově velmi náročná záležitost. Přeji Vám všem krásný zbytek prázdnin, hodně úspěchů ve Vaší práci a moc se těšíme příští rok na další prázdninové dobrodružství. (Příměstský tábor Encanto)

Letní kempy a příměstské tábory

Na kurzu se mi líbilo všechno. Promiňte, ale nejde mi odpovědět výstižněji. Kurz mi vliv do žil mnoho energie, motivoval mě k dalším krokům a jsem si jistá, že byl tím nejlepším odrazovým můstkem pro mé další počínání. Není mým zvykem jen tak něco pochválit. Ovšem nevyjádřit spokojenost s tímto kurzem by byl hřích! Děkuji za nabídku, skvělou organizaci a paní lektorce patří můj dík i obdiv za laskavý přístup okořeněný mnoha moudrými a cennými radami! Líbilo se mi všechno! Dokonce mi ani nevadili hluční dělníci se sbíječkami! Tolik mě kurz pohltil. (kurz Kompetence leadera úspěšné školy - Vedení pedagogického týmu)

Kurzy

Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Vzhledem k tomu, že jsem kromě pedagoga i andragog, tak za mě naprosto dokonalé, protože vše se dá využít jak u dětí, tak u dospělých. A hlavně byl kurz plný praktických věcí a to já oceňuji především. (Kurz Gymnastika mozku ve výuce)

Kurzy

Dobrý den, zpět v čase, v červenci, kdy tábor Sherlock Holmes, který navštěvovali 2 z mých synů, skončil, jsem byla přesvědčena, že Vám během následujících dnů napíši email. Nenapsala jsem, pokračovala prázdninová hoňka. Později jste poslali Potáborový pozdrav, opět jsem tomu nedala tu správnou prioritu a nezasedla k psaní emailu. Nicméně věřím, že na chválu není nikdy pozdě. Takže Vám v říjnu tedy opravdu děkuji, za neskutečně připravený tábor v červenci:-). Kluci byli nadšeni, dokonce jsme absolvovali soukromý výlet na Šargoun, kde nám velmi ochotná a zároveň aktivní paní ukázala Šargoun jako takový, ale třeba i místnost, kde kluci spali. :-) Váš tábor pro nás znamenal denní dojíždění před práci a po práci z vesnice za Šternberkem, čehož vůbec nelitujeme a doufáme, že nepropásneme termín přihlašování v roce 2022 a budeme se tedy i příští rok účastnit táborů pořádaných UP. Děkujeme!!! (Příměstský tábor Sherlock Holmes)

Letní kempy a příměstské tábory

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za velmi příjemné a podnětné studium Dějepisu pro ZŠ, které jsem měla tu možnost absolvovat v rámci celoživotního vzdělávání. Studium jsem si velice užívala, stejně jako informace, které jsem od Vás a Vašich kolegů dostala. Předejte, prosím, mé na poděkování i jim. Děkuji za vlídné prostředí, klima, ve kterém studium probíhalo. Stejně tak za laskavé prostředí a vstřícnost při každém jednání či zkoušce. Přeji Vám a Vaším kolegům hodně zdraví, spokojených a nadšených studentů a mnoho dalších tvůrčích podnětů pro Vaši práci. Opravdu za vše děkuji. Krásný den. (Dějepis pro 2. stupeň ZŠ)

Studijní programy

Zatím za vše moc děkujeme tábor je dle slov dcery "fantastický" poděkování všem výborným lektorům. Zítra ve čtvrtek 12.8.2021 dcera přijde bohužel naposled, pátek se nezvládne máme poruchu na automobilu, zítra ji vyzvednu s rodinou. Dovolte mi tedy za vše poděkovat a pokud podobný projekt bude i příští rok rádi se zúčastníme. S přátelským pozdravem a díky. (Příměstský tábor Sportuj s námi na StUPce)

Letní kempy a příměstské tábory

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se podíleli na organizaci příměstského tábora. Dcera Klárka byla poprvé a byla neskutečně spokojená, stejně tak my rodiče, když jste viděli její nadšení, spokojenost, výrobky, zkrátka krásný týden. Takže velký dík všem a příští rok se budeme zcela jistě těšit na viděnou. Už mi bylo doma sděleno, mami pohlídáš to zase příští rok?:-) Díky vyřizuji touto cestou i za rodinu Horákovu, za ně navštěvoval tábor Ríša. Mějte krásné léto a snad příští rok na viděnou! (Příměstský tábor TechCamp)

Letní kempy a příměstské tábory

Dobrý den, vyřiďte, prosím, veliký dík lektorovi Lego kempu, který naši kluci- Matěj Walek a Vojta Bednář- absolvovali. Vraceli se denně nadšení, zejména mladší Vojta mezi !většími" vysloveně vyrostl :-) Zároveň bych poprosila o informaci, zda například v průběhu školního roku nefunguje nějaký Lego kroužek nebo něco podobného. Obrovský dík za organizaci pak patří Vám. Děkujeme, že i v této podivné době děláte s velkým nasazením vše proto, aby si děti užily prázdniny. (Letní kemp Lego na útěku)

Letní kempy a příměstské tábory

Dobrý den, paní lektorko, ještě jednou bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za Váš milý přístup k naší skupině. Jsem ráda, že jsem Vás mohla poznat. I když měl kurz jisté trhliny, vy jste je dokázala vždy zcelit a lidsky napravit. Vím, že to pro Vás nebylo jednoduché, o to víc si toho vážím. (Canisterapeutický výcvik)

Kurzy

Vážená paní lektorko, velmi si vážím Vaší práce v rámci našeho kurzu, neměla jste to lehké a pracovala jste pro nás v době Vašeho volna, za což jsme vděčné. Já osobně Vám musím o to víc poděkovat, protože jste trpělivě odpovídala na mé otázky. Věřím, že jsem na Vás asi působila jako otrava. Jen díky Vašemu přístupu jsem kurz nevzdala. Děkuji Vám za Vaši práci a pomoc. Velmi si Vás vážím a přeji Vám, abyste byla spokojená a měla i nadále hodně vnitřní síly - alespoň tak jste na nás všechny působila. (Canisterapeutický výcvik)

Kurzy

„Byla jsem nadšená. Pana Haldu mám moc ráda, mám přečtené všechny jeho knihy. Moc jsem se na kurz těšila a vůbec v ničem mne nezklamal, děkuji.“ (Aspekty sociální a emoční zralosti pro pedagogy MŠ a ZŠ)

DVPP
Předchozí stránka / Další stránka (1/5)
Modul: Reference