Vážení zájemci,

Centrum celoživotního vzdělávání si pro Vás připravilo příměstský tábor Hon za pokladem Černé perly!

Příměstský tábor se koná v termínu 26. 10. do 27. 10. 2022. Tato akce je určena všem žákům ve věku od 6 do 10 let. V tomto týdnu se budeme setkávat na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, Žižkovo náměstí 5. Cena příměstského tábora je 1 750,- Kč (v ceně je zahrnut oběd, dopolední a odpolední svačina a pitný režim po celou dobu konání příměstského tábora).

Platební údaje a podmínky k platbě jsou zavěšeny ve formulářích níže.

A na co se mohou děti těšit?

Pojďte s námi poznat tajemství Černé perly a najít poklad! Je pro Vás připraven bohatý program a dva dny plné her a zábavy.
Vyrobíte si pirátskou masku, zazpíváte písničku a v případě hezkého počasí se můžete těšit i na venkovní aktivity.

Neváhejte se přihlásit, kapacita tábora je omezená na 20 účastníků!  Těšíme se na Vaši účast!

PŘIHLÁŠKA ZDE.