Vážení zájemci,

Centrum celoživotního vzdělávání si pro Vás připravilo příměstský tábor Neverending Story aneb jak se dělá knížka!

Příměstský tábor se koná v termínu 25. 7. do 29. 7. 2022. Tato akce je určena všem žákům ve věku od 8 do 12 let. V tomto týdnu se budeme setkávat v Uměleckém centru UP (Konvikt), Univerzitní 3, Olomouc. Cena příměstského tábora je 3 400,- Kč (v ceně je zahrnut oběd, dopolední a odpolední svačina a pitný režim po celou dobu konání příměstského tábora).

Platební údaje a podmínky k platbě jsou zavěšeny ve formulářích níže.

ZAMĚSTNANCI PdF UP MAJÍ SLEVU 30 %!
A na co se mohou děti těšit?

Jak vlastně vzniká kniha? Co vše ji tvoří? Jak se rodí příběh? Jak jej můžeme zaznamenat? Co vše nám k jeho porozumění napomáhá?
A kdo všechno se na vzniku knihy podílí? Odpovědi na tyto otázky a mnohé další se dozvíte při našem společném pětidenním putování po nekonečném světě knížek. Načerpáme tak inspiraci pro tvorbu svého vlastního příběhu, písma, ilustrace, knihy i papíru.

Neváhejte se přihlásit, kapacita tábora je omezená na 15 účastníků!  Těšíme se na Vaši účast!

Z důvodu nenaplnění kapacity je tábor zrušen. Děkujeme za pochopení.