Reference účastníků

„Klidně bych ještě hodinu přidala. Vůbec se mi nechtělo opustit tyto dílny!“ (Letní kemp Po stopách tradičních řemesel)

Letní kempy a příměstské tábory

„Nic bych neměnila. Práce byla různorodá a neobvyklá, byl prostor pro individuální pojetí výtvoru, výlet byl osvěžující zpestření a lektoři měli bezva přístup. Dala bych 11 bodů z 10.“ (Letní kemp Po stopách tradičních řemesel)

Letní kempy a příměstské tábory

„Líbil se mi balanc mezi teoretickou a praktickou částí.“ (Letní kemp Po stopách tradičních řemesel)

Letní kempy a příměstské tábory

„Moc roztomilý kemp.“ (Letní kemp Po stopách tradičních řemesel)

Letní kempy a příměstské tábory

„Moc se mi líbil workshop na tvorbu reklamy a vliv médií. Moc se mi líbilo vytvářet vlastní reklamu.“ (Letní kemp Hravý dějepis aneb poznej českou historii)

Letní kempy a příměstské tábory

„Návštěva Pevnosti poznání byla super!“ (Letní kemp Hravý dějepis aneb poznej českou historii)

Letní kempy a příměstské tábory

„Moc se mi líbil výlet do Kroměříže.“ (Letní kemp Hravý dějepis aneb poznej českou historii)

Letní kempy a příměstské tábory

„Bylo to velmi zábavné. Naučili jsme se mnoho nových slovíček hlavně při procházce městem. Mohli jsme je hned použít v praxi a člověk si je hned lépe zapamatuje.“ (Letní kemp Němčina zábavně a jinak)

Letní kempy a příměstské tábory

„Stravování v Menze je super a porce jsou opravdu velké!“ (Letní kemp Němčina zábavně a jinak)

Letní kempy a příměstské tábory

„Nejvíce mě zaujala aplikace záchranka. Kdybych si to na kempu nezkusila, tak bych si ji nejspíše ani nestáhla do telefonu. Uvědomila jsem si, kolik času touto aplikací ušetřím.“ (Letní kemp První pomoc)

Letní kempy a příměstské tábory

„Bylo super vyzkoušet si modely zranění na vlastní kůži a jejich případné ošetření.“ (Letní kemp První pomoc)

Letní kempy a příměstské tábory

„Trochu mě mrzelo, že nevyšel výlet do Prahy kvůli koronaviru. Ale návštěva Pevnosti poznání byla taky super.“ ( Letní kemp 3D tisk-od myšlenky k funkčnímu modelu)

Letní kempy a příměstské tábory

„Spoustu informací jsem již věděl, ale bylo skvělé vidět, jak se můj vlastní návrh tiskne na 3D tiskárně.! (Letní kemp 3D tisk-od myšlenky k funkčnímu modelu)

Letní kempy a příměstské tábory

„Práce v laboratoři byla super, ale nejlepší aktivity byly v přírodě. Zejména exkurze do Údolí Bystřice a okolí.“ (Letní kemp Biologie prakticky a zábavně)

Letní kempy a příměstské tábory

„Teoretické znalosti byly spíše základní. Uvítal bych i detailnější informace. Ale praktická část byla super! Nic jsme ve škole nedělali a tady jsme měli možnost vše vyzkoušet v praxi.“ (Letní kemp Biologie prakticky a zábavně)

Letní kempy a příměstské tábory

„O letním kempu jsem se dozvěděl z internetu a ze školy a naprosto předčil má očekávání.“ (Letní kemp Výroba vlastního šperku)

Letní kempy a příměstské tábory

„O letním kempu jsem se dozvěděl od kamarádů a líbil se mi tak moc, že bych přijel i příští rok.“ (Letní kemp Lego na útěku)

Letní kempy a příměstské tábory

„ Nejlepší kemp co jsem kdy zažila!“ (English summer camp)

Letní kempy a příměstské tábory

„Na letní kemp jsem narazila na stránkách Britské knihovny v Olomouci a rozhodla jsem se jej vyzkoušet. Kemp byl fajn, neměnila bych nic.“ (English summer camp)

Letní kempy a příměstské tábory

„Informace o kempu mi přišla e-mailem ze školy. Dozvěděl jsem se mnoho zajímavých informací. Organizace kempu byla na jedničku.“ (Letní kemp Internet, web a trocha Pythonu)

Modul: Reference